Kādas parketa grīdas nopirkt?

Kas vēlas iegādāties parketa grīdu, vajadzētu pievērst uzmanību dažiem svarīgiem kritērijiem. Būtisks pirmais lēmums jāpieņem starp masīvkoka un daudzslāņu izstrādājumiem. Saliekamais parkets var būt gan peldošs, gan līmēts. Plašām plāksnēm vai nūjiņām vienmēr jābūt līmētām.

Cietā vai daudzslāņu grīdas

ar paneļiem, piemēram, kuģa apakšējā stāvā lielu skaitu kā gatavā parketa grīdas ar spundes tehniku ​​vai kā klikšķi parkets. Ja parketa grīda ir izgatavota no cieta un galvenokārt dārgas koka, to var slīpēt vairāk nekā divdesmit reizes, tādējādi sasniedzot vairāku desmitgažu kalpošanas laiku.

Attiecībā uz daudzslāņu parketu, augšējā nodiluma slāņa biezums nosaka apstrādājamību un cenu. Neredzamais slānis sastāv no zemu izmaksu skaidu plātnes un daļēji samazina parketa grīdas izmaksas līdz pat veselas koka parketa izmaksas. Slīpēšana ir ierobežota, tādējādi ierobežojot parketa kalpošanas laiku.

Koka veidi un cietības pakāpes

Koka koksnes veids cietā koka parketā būtiski ietekmē parketa grīdas cenas. Laikā strauji augošu un notiek lielākā skaitā dzimtā meži, piemēram, ozola, dižskābarža, kļavas, bērza vai pelni ir vieni lētākas koksnes, ķiršu, valriekstu akācijas, ceratoniju vai kastaņas ir ievērojami dārgāki.

Papildus olīvu koka ārpus Eiropas meži, piemēram, tīkkoks, palisandrs, sarkankoka un citiem tropu meži ir visdārgākie šķirnes, parkets ir izgatavoti. Parketa grīdas cietību mēra mērvienībā Brinell, kas raksturo dažādu testa vielu iespiešanās dziļumu kokā. Jo grūtāk izmanto koksni, jo dārgāka ir cena.

cenas izvēlēto pakalpojumu sniedzēju (no 2013. gada)

daudzslāņu inženierijas grīdas
klikšķi parketa viena dēļu 1 sloksnesparkett-store24.de26,99 EUR / kv.m
kuģis 3 joslaparkett-store24.de17.99 EUR / kv.m
daudz masīvkoka parketa ozola
rod siļķesparkett-store24.de57.91 EUR / kv.m
bambusa paneļu Zebraparkett-store24.de55.90 EUR / kv.m

īpašumtiesības vai nomas

svarīga izvēles tiesības Parketa grīda ir dzīves situācija. Kurš grib iegādāties koka grīdas condominium vai savā mājā, ir jāuztraucas par expectable celmu un paredzamo biežumu darba-up. Kad iznomāt dzīvošanas apstākļus vienošanās ar īpašnieku vienmēr ir ieteicams, kas bieži vien ir pārliecināt viņus piedalīties cenu starpība par labu daudz nozīmīgu un vairāk pastāvīgu risinājumu.

Dalieties ar draugiem

Atstājiet savu komentāru