Augstas pārklājuma sienas krāsa ir tā vērts: vienu reizi krāsojiet un labi!

uzlabojumi Krāsa Shopping vilinājums bieži lētākie piedāvājumi plauktos, bet iespējami lētāk iepirkties, ne vienmēr nozīmē reāli ietaupīt naudu. Augstas pārklājuma sienas krāsas bieži vien ir jāpārklāj vienreiz, lai materiāla patēriņš būtu daudz mazāks. Tātad jūs atpazīsiet labāko krāsu saviem mērķiem - ar vislielāko ietaupījumu potenciālu!

Lai noskaidrotu, kuras sienas krāsas vislabāk vāki

konteinera sienas krāsas parasti tiek apzīmēti plaši, ir uz attiecīgo spaini ne tikai saturu, lietošanas instrukcijas, kā arī saistīto necaurredzamība klasē.

Ir 4 dažādas necaurredzamības klases: ja jūs nevarat atrast tos uz kausa, tad jautājiet savam speciālistam. Tā kā šī informācija ir blakus svarīgāko lēmumu kritēriju cenai. Šeit ir pārskats par četrām klasēm:

necaurredzamība klasenecaurredzamība
1augstas pārklājums sienas krāsu
2labu segumu krāsas
3standarta apdares sienu krāsas
4slikts segums sienu krāsas

necaurredzamību klase 1 kā ļoti necaurredzams sienas krāsu īpaši ieteicams, ja jūs vēlaties izdzēst tumšas vai augsta kontrasta fonus. Spilgtām virsmām bez kontrastiem arī pietiek ar 2. klasi.

Jāievēro arī testa rezultāti!

Fakts, ka ražotāja informācija ne vienmēr atbilst faktiskajām krāsu īpašībām, ir patiesība. Tieši tāpēc tas atmaksājas, lai pievērstu īpašu uzmanību Stiftung Warentest pārbaudes rezultātiem, īpaši, ja jūs iegādājieties plašāk.

sienu krāsu, tā necaurredzamība ir novērtējusi kā "ļoti labi", ar cieņu, tiek uzskatīti par ļoti nepārskatāms, un labāko daļu: Jums nav obligāti pieder pie visvairāk dārgi! Parasti tie nav īsti lēti.

zīmolu krāsas bieži pārdod arī ar citiem nosaukumiem un izrādīties mazāk naudas nekā par ilgtspējīgu kā oriģinālajiem: privātā etiķetes dažādu DIY veikalos bieži vien šajā kategorijā.

Tips & Tricks Augstas pārklājuma sienas krāsas parasti krāso tikai vienā kārtā, jo otrā kārtā var rasties svītras. Ja rodas šaubas, tas ir jāizmēģina slēptajā parauglaukumā!
Dalieties ar draugiem

Atstājiet savu komentāru