Crane - lai jūs varētu mācīties

Viņš tiek uzskatīts par "Men rotaļlieta" par excellence: būvniecības celtnis. Kādas ir prasības, lai mācās ilgu ceļojumu, un kādas apmācības kā celtņa operators, ir nepieciešams, mēs paziņot reizi detalizēti mūsu ieguldījums.

Kam ir atļauts veikt celtņa vadītāja apliecību?

Principā ir atļauts apmācībai, kas ir vismaz 19 gadus veci

  • fiziski un garīgi piemērots darbs ir pietiekami uzticams
  • kurš var izdarīt nepieciešamos uzdevumus

Tātad tas ir vismaz tiesību aktiem. Parasti arodveselības G25 eksāmenu (braukšanas, kontroles un uzraudzības darbības) izmanto fiziskās sagatavotības veikšanai.

vajadzētu dot kā celtņa operators sāncensis arī nelielu izpratni par tehnisko attiecību un dažiem pamata fizikā.

Crane ID

"īstu" celtņa vadītāja apliecība - kas nozīmē automašīnu vai smago automašīnu vadītāja apliecības - nav. To aizstāj ar - ne oficiālu - celtņa karti, kas ir pietiekama kā kompetences sertifikāts.

Kas ir rangs uz ielas dzērve ārkārtīgi, nav nepieciešama atsevišķa licence - celtnis ir celtniecības mašīna ar maksimālo projektēto ātrumu (daudz), zem 20 km / h, un licence nav nepieciešama.

garums mācības mācības ilgst - tāpat kā ar daudzām citām iekārtām arī - no 1 dienas līdz 20 dienām, atkarībā no tā, kuru no celtņa tips lai iegūtu savu celtņa karti. Tabulā parādīts ieteicamais ilgums apmācību atsevišķiem veidiem celtņu:

celtnis stilsmācību ilgums
daļēji darbināmi celtņivienas dienas
koridora kontrolētās celtņi15 dienas
kabīnes kontrolētā celtņi5 - 10 dienas
torņa krāni10 - 15 dienas
autoceltņi15 - 20 dienas

apmācības notiek šeit katru teoriju un praksi, un bieži in-house. Katrs celtnis karte ir derīga tikai attiecīgajā celtņa stilā - strādājot citā celtnis, jaunu, atbilstošu kvalifikāciju apliecinošs sertifikāts ir jāatgūst.

Pēc apmācību pabeigšanas tiks veikts teorētiskais un praktiskais eksāmens. Torņa celtņa operatoru pārbaudē profesionālās apvienības locekļi ir iesaistīti arī testā.

Padomi un triki Papildus kompetences sertifikāta vienmēr jābūt pieejamam darba devēja rakstisku piešķiršanas uz celtņa palaist. Tajā jāiekļauj (kvalificējošā) darbinieka vārds un precīzs pasūtījuma apraksts. Parasti piešķirtajiem uzdevumiem vienmēr jābūt balstītiem uz darbinieka praktiskās pieredzes ilgumu.
Dalieties ar draugiem

Atstājiet savu komentāru