A baldachim drzwi z drewna zapewnia ochronę budynku wejściowym

ostatni, kiedy trzeba było czekać na wyciągnięcie ręki, nawet w deszczu lub silnego wiatru, pamiętaj, aby utworzyć baldachim do drzwi wejściowych. Istnieje wiele możliwości ochrony przed wiatrem i pogodą, drewno jest tanią alternatywą.

Szeroki wybór

Dostępne są drewniane, ze stali nierdzewnej z plexi lub szkła laminowanego, aluminium lub nawet miedziane dachy. Podczas gdy drewno i plastikowe daszki są w rozsądnej cenie, cena solidnego metalowego dachu może być nieco wyższa.

Chociaż tanie alternatywne drewno wymaga pewnej staranności, z drewnianym dachem możliwe są różne kształty dachów. Możesz wybrać między siodłem, hamakiem, konsolą lub dachem z tonneau. Dachy są oferowane z różnymi wysokościami dachu.

pokryciem z blachy lub gontów asfaltowych jest prostym rozwiązaniem drewna można zaopatrzyć się w prawdziwych płytek, tworząc szczególny wygląd. Dodatkowe wsparcie i bezpieczeństwo zapewniają podpory przykręcane ze słupkami bocznymi. Kanały odwadniające zapewniają właściwy drenaż.

Drewno naturalny materiał jest trwały

  • zapewnia stabilność stworzył atrakcyjny wygląd

opieki wymaga regularnego Jakość i materiał ustalić w

ceny Tanie zadaszenia do drzwi już za 99, -. Zestawy do samodzielnego montażu w wysokiej jakości dostępne są w cenie od 250, - Euro. Produkty na zamówienie są odpowiednio droższe. Do tego dodano materiał na okładkę.

  • vorach.holzkomplett.de posiada daszki do drzwi wejściowych wykonanych z drewna w oferowanym zestawie. -Holz-haus.de ma drewniane dachy w różnych kształtach w asortymencie.
  • W vordach-shop.de ceny są dostępne na życzenie.
  • Porady i wskazówki Drewniane drzwi wejściowe to ekonomiczny wariant ochrony przed wiatrem i pogodą. Jeśli chcesz zaoszczędzić pieniądze, zdobądź kompletny zestaw, który jest łatwy w instalacji i zwykle zawiera już materiał montażowy.
Udostępnij znajomym

Zostaw swój komentarz